روز: ساعت : دقیقه : ثانیه

— آکادمی ایمان لوئیس —

میخوای هنرمند بین‌المللی بشی؟

درآمد دلاری از موزیک

قرارداد با لیبل‌های خارجی

پروفایل بین‌المللی

دریافت کپی رایت موزیک

تیک آبی اسپاتیفای

انتشار در اپل موزیک


ویدیوی زیر رو حتما ببینید

برخی از هنرمندان آکادمی ایمان لوئیس

دیوانه کننده بود این آموزش، امروز واسه دور دوم کل این آموزش رو دوره کردم یه استوری هم گذاشتم ازش، واقعا هر پرودوسر ایرانی حداقلا باید ۳-۴ بار این آموزش رو ببینه مخصوصا اگه علاقمند به ریلیز کردن کارهاش هست. من که دو سه ساله دارم سلف ریلیز میکنم این آموزش رو دیدم جدا کرک و پشمم ریخت یعنی اگه این ویدیو رو من ۳ سال قبل دیده بودم خیلی اوضام بهتر از الان میبود. شدیدا به همه پرودوسرها و آرتیستها توصیه میکنم که تهیه کنن، هر چی دیرتر ببینید بیشتر ضرر میکنید. خارج از تعارف تعریف و رفاقت و واقعا جدی اینها رو نوشتم ایمان لوییس جان چونکه از کاری که خوب تهیه شده و نتیجه میده باید حمایت کرد، در پناه فرکانسهای با حال باشی
 — توماجی از فنلاند —
— توماجی از فنلاند —

در این دوره علاوه بر این که شما پخش بین المللی از طریق لیبل ها را یاد می گیرید ، پخش حرفه ای به صورت سلف رلیز هم یاد میگیرید و به صورت عملی انجام میشه. یعنی هر شخصی اگر هیچ گونه اطلاعاتی از پخش حرفه بلد نباشه ، با دیدن این دوره کاملا متحول میشه و می تونه موزیک هاش رو پخش بین المللی کنه که اعتبار بالایی داره . و خیلی ویژگی های دیگه که اینجا نمیشه توضیح کاملی داد. دوره رو تهیه کنید و لذت ببرید… ممنونم از ایمان عزیز که همچین دوره کاربردی و مفید رو آموزش داده
 — امیررضا نگاری از تهران —
— امیررضا نگاری از تهران —

الان وقتش هست که

با 35% تخفیف این دوره رو ببینی!

هزار تومان
980


ورود به صفحۀ دوره

سوالات پیش از خرید

چطور اطمینان پیدا کنم که محتوای دوره واقعا خوب هست؟

5 قسمت از بخش اول دوره، به صورت کاملا رایگان و تنها پس از ثبت نام، در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید ببینید، و پس از دیدن این 5 قسمت، ادامۀ دوره را در صورت رضایت، با خرید دوره، تماشا کنید.

ایمان لوئیس را نمیشناسم، آیا او واقعا یک آرتیست بین المللی است؟

با جستجوی عبارت Iman Luis در گوگل، knowledge panel گوگل ایمان لوئیس را که لیست موزیک‌های منتشر شدۀ اوست، می‌توانید مشاهده کنید، همچنین ایمان لوئیس در اکثر پلتفرم‌های بین‌المللی نظیر اسپاتیفای، پروفایل دارد و آثار او در این پلتفرم‌ها در دسترس هستند.

چطور برای پرداخت به وبسایت اطمینان کنم؟

علاوه بر اینکه می‌توانید در مورد ایمان لوئیس از طریق جستجو در اینترنت، اطلاعات بسیار زیادی بدست آورید، وبسایت آکادمی ایمان لوئیس نماد اعتماد اینماد را دارد و از درگاه پرداخت مستقیم بانکی نیز استفاده می‌کند.

آیا این دوره تا حالا دانشجویی داشته است که نتیجه گرفته باشد؟

بله، تعداد بسیار زیادی دانشجو تا کنون از این دوره استفاده کرده‌اند که در صفحۀ دوره نیز، نظرات این هنرجویان را می‌توانید ببینید، در حال حاضر نیز بسیاری از آن‌ها علاوه بر ایجاد پروفایل حرفه‌ای و بین‌المللی برای خود، با لیبل‌های خارجی نیز قرارداد پخش موزیک منعقد کرده‌اند.

© آکادمی ایمان لوئیس