درباره ایمان لوئیس و آکادمی ایمان لوئیس
  • معرفی خودم

اگر بخواهم خیلی خلاصه، درباره ایمان لوئیس صحبت کنم، باید بگویم، من «ایمان اجلی» هستم که بیشتر با نام هنری «iMan Luis» در جامعۀ جهانی موزیک شناخته می‌شوم. پس از اخذ مدرک فوق لیسانس در رشتۀ حسابرسی از دانشگاه سهروردی قزوین تصمیم گرفتم تا رویای بزرگ خودم یعنی «دی جی شماره ۱ دنیا» شدن را دنبال کنم. موسیقی را به صورت خود آموز از اینترنت آموختم و اکنون تبدیل به یک «هنرمند مستقل بین المللی» شده‌ام.

  • سابقۀ هنری

در سال ۲۰۲۰ با انتشار اولین سینگل ترک رسمی خودم به نام «Good News» با همکاری «Milinor» که یکی از پرسنل کمپانی مشهور «FL Studio» است، موفق شدم تا در همان ابتدای مسیر حرفه‌ای به مدت یک هفته رتبۀ ۳۴ از چارت ۱۰۰ آهنگ پرفروش برتر پلتفرم مرجع «Beat Port» را کسب کنم. برای شنیدن تمام آثار من با نام هنری ایمان لوئیس اینجا را کلیک کنید.

قبل از شروع پخش حرفه‌ای تک آهنگ‌هایم و همکاری با لیبل‌های خارجی، به تولید و ساخت پادکست موزیک مشغول بودم و از این طریق موفق شدم تا با پرودوسرها، دی جی‌ها و رکورد لیبل‌های بسیاری ارتباط سازی کنم. از جملۀ این موفقیت‌ها میتوانم به پادکست‌های ۹گانۀ «Hyper»، آرتیست مهمان در بسیاری از رادیوشو های برجستۀ خارجی مثل «Electro Vessel» هلندی و «Harmor On Mix» انگلستانی اشاره کنم.

هم اکنون میزبان و صاحب امتیاز پادکست بین المللی «Electro Mana» هستم که از پلتفرم معتبر «1001Tracklists»، «Youtube» و «MixCloud» پخش می‌شود.
من یک دی جی حرفه‌ای در سبک EDM هستم که تجربۀ اجراهای متعدد در داخل و خارج کشور را داشته‌ام. همچنین اجراهای آنلاین و لایو استریم‌های بسیاری برگزار کرده‌ام که از این لینک قابل مشاهده هستند.

  • فعالیت آموزشی

از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در فضای مجازی با تشکیل کامیونیتی موزیک الکترونیک ایران شروع کردم و ترفتدهای موفقیت خود و سایر هنرمندان مستقل را با علاقه مندان به موزیک الکترونیک به اشتراک گذاشتم. در این بین افراد بسیاری به من پیام می‌دادند و درخواست آموزش‌های بیشتری داشتند.

از همین رو تصمیم گرفتم تا مطالب و آموزش‌های کاربردی را به صورت پکیج و دوره‌های آموزشی در قالب آکادمی ایمان لوئیس در اختیار کاربران قرار دهم تا هنرمندان ایرانی در مارکت موزیک الکترونیک حرفه‌ای‌تر  شده و در مسیر موفقیت قدم بردارند و در نهایت بتوانم در افزایش سهم کشور عزیزمان ایران، از این صنعت گام کوچکی برداشته باشم. از نمونۀ این آموزش‌ها، می‌توانم به آموزش ساخت پادکست اشاره کنم که جزو پکیج‌های پرطرفدار من است.

تا کنون به بیش از ۲۰۰ نفر هنرجو کمک کرده‌ام تا موزیک‌های خود را حرفه‌ای پخش کنند، با لیبل‌های خارجی قرار داد ببندند، پادکست موزیک بسازند و از موزیک خود درآمد کسب کنند.

محصولات آموزشی آکادمی ایمان لوئیس